Kendamil


 

Kojenecká a batolecí mléka Kendamil Premium

Základem těchto vylepšených receptur je především plnotučné kravské mléko od volně se pasoucích krav s přirozeným obsahem mléčného tuku. Vznikly na základě 60letého výzkumu a vývoje a byly inspirovány složením mateřského mléka.

Výhody kojeneckých a batolecích mlék Kendamil

Jsou z plnotučného mléka

Obsahují DHA rostlinného původu*

Obsahují oligosacharid mateřského mléka (3’GL)

Obsahují prebiotika

Jsou bez palmového, rybího oleje a sóji

Mají příjemnou mléčnou chuť

Blíž k přírodě. Blíž k mateřskému mléku.

Pokračovací a batolecí mléka Kendamil Premium jsou obohacena o kombinaci prebiotik GOS a FOS a oligosacharidu mateřského mléka HMO (3’GL). Speciální postup zpracování zajišťuje příjemnou mléčnou chuť a hravý design obalu, který jen tak nepřehlédnete, je plně recyklovatelný.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy. Kojenecká výživa by měla být používána pouze na doporučení lékaře. Batolecí mléka mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Způsob použití a další info na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

* Obsahuje DHA (jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu. DHA (neboli kyselina dokosahexaenová) je polynenasycenou mastnou kyselinu s dlouhým řetězcem, která patří mezi omega-3 mastné kyseliny, která je produkována mikrořasami a nalezneme ji také u všech zvířat, které se těmito řasami živí. Omega 3 patří k esenciálním mastným kyselinám, které si tělo samo nedokáže vyrobit a je tak odkázáno na vnější příjem (většinou stravou).