Hlavní menu

Přihlásit do účtu

Zapomenuté heslo

Nemáte žádné produkty v košíku

O lékárně

Díky širokému zaměření nemocničních lékáren, dlouholeté praxi a odborným zkušenostem našich lékárníků vám nabízíme rozsáhlé služby a kvalitní poradenství. Na základě získané praxe a nabitých zkušeností budujeme vlastní síť lékáren pod značkou MAPO lékárna s.r.o.

..
Moderní přístup
..
Zdraví zákazníka
na prvním místě
..
Profesionalita
..
Kvalita poskytovaných
služeb
Mgr. Petr Luknár

„K lékařství a farmacii jsem měl vždy blízko. Pravdou je, že rozvoj Lékárny Nemocnice Šumperk a budování sítě MAPO lékáren je pro mě obrovskou výzvou. Naše lékárny jsou výjimečné tím, že i přes svůj neustálý růst neuhýbají svým původním hodnotám a jdou svým zákazníkům opravdu naproti. Nezaměňujeme léky a udržujeme nízké doplatky na předepisovaná léčiva. V kamenných lékárnách najdete vždy milý a vstřícný personál na vysoké odborné úrovni, u kterého je pomoci nemocnému vždy na prvním místě.“ 

Mgr. Petr Luknár
ředitel společnosti

Naše hodnoty

icon
Jdeme s dobou

Pohybujeme se v moderním zdravotnictví, sledujeme všechny trendy, vzděláváme se, abychom vám poskytli nejefektivnější řešení pro vaše zdraví.

icon
Zdraví zákazníka na prvním místě

Vaše zájmy stojí vždy na prvním místě. Přípravky nezaměňujeme a vždy vám doporučíme pouze to, o čem jsme přesvědčení, že vám pomůže.

icon
Profesionalita

Jsme tým odborníků, farmaceutů, kteří udělají maximum pro vaši spokojenost.

icon
Nasloucháme vám

Ať už k nám přijdete s jakýmkoliv zdravotním problémem, vždy vás trpělivě vyslechneme a společně přijdeme na