Rozšiřujeme sortiment o produkty společnosti MAPO medical s.r.o


Rozšiřujeme spolupráci se společností MAPO medical s.r.o

Internetový obchod e-lekarnik.cz rozšiřuje pole své působnosti a upevňuje spolupráci se společností MAPO medical. Propojení těchto dvou subjektů přinese jejich klientům mnoho výhod. Tou hlavní je především rozšíření sortimentu, jež je dostupný návštěvníkům portálu e-lekarnik.cz. Obchod tak bude moci oslovi širší spektrum klientů, kteří hledají snadný a bezpečný způsob nákupu zdravotnických prostředků, léků a mnoho jiného.

O MAPO medical s.r.o

Společnost MAPO medical byla založena v roce 2007, a od roku 2014 je součástí skupiny MAPO Group, jež je významným poskytovatelem služeb v oblasti zdravotnictví a ryze českou společností se silným finančním zázemím.

MAPO medical se může pochlubit úspěšnými spolupracemi s mnoha klienty z řad fakultních nemocnic, ambulancí, sociální sféry či specializovaných pracovišť.

Mimo jiné je tato společnost provozovatelem půjčovny zdravotnických pomůcek, jež usnadňují klientům rehabilitaci, péči o své blízké či návrat do běžného života po prodělaných onemocněních a úrazech.

Kdo je e-lekarnik.cz

Moderní a rychle rostoucí internetový obchod s velmi pestrým sortimentem v oblasti zdraví. Internetový obchod e-lekarnik.cz si v poslední době získává stále více zákazníků, kteří upřednostňují nákup tohoto sortimentu z pohodlí svého domova či kanceláře. Mezi jeho největší výhody patří především uživatelsky přívětivé prostředí, rychlá doba vyřízení a doručení objednávky, a především osobní přístup zaměstnanců e-shopu.   

Závěrem lze dodat, že očekávání od spolupráce jsou vysoká. MAPO medical se může opřít o letité zkušenosti s působením ve zdravotnickém sektoru. E-shop e-lekarnik.cz pak do spolupráce přináší inovativní a moderní přístup, který je pro úspěšné fungování v dnešním světě nezbytný. Z propojení silných stránek obou společností pak nebudou benefitovat pouze ony samotné, ale především jejich klienti. Ti tak budou mít vše potřebné pro jejich zdraví prakticky na dosah ruky.