TUGI - zpříjemňuje podání injekčních léků


Máte stach z podání injekčních léků? S TUGIm strach mít nemusíte.

Miliony pacientů po celém světě si musí píchat do těla léky z injekčních stříkaček. Nikomu to není příjemné. Ať už je to strach z injekčních stříkaček, třes rukou nebo strach ze zranění, bolesti, modřin…

TUGI je inovativní zdravotnický prostředek určený k usnadnění aplikace léků z předplněných injekčních stříkaček.

Tato unikátní silikonová pomůcka usnadňuje a zpříjemňuje podání injekčních léků pacientům v domácí péči. TUGI má přátelský vzhled a snadno se používá. Stačí vložit kompatibilní injekci a následně jistě a bezpečně lék aplikovat.

TUGI díky své promyšlené konstrukci umožňuje snadno vložit kompatibilní injekci a následně jistě a bezpečně lék aplikovat. TUGI je určen pro dospělé pacienty, kteří si potřebují sami aplikovat léky z předplněných injekčních stříkaček.

Komu modrý TUGI model 1 pomáhá?
- Pacientkám a pacientům, kteří se léčí s roztroušenou sklerózou pomocí léku Copaxone. 
- Ženám, které podstupují hormonální léčbu s léky Orgalutran/Ovi­trelle (umělé oplodnění / IVF).

Pro koho je vhodný růžový TUGI model 2?

TUGI model 2 je určen k usnadnění a zpříjemnění podání injekčních léků při prevenci a léčbě trombózy. Je navržen pro aplikaci nízkomolekulárních heparinů:
- Clexane
- Fraxiparine

Tento milý růžový sloník má za úkol asistovat všem lidem, kteří si musí ředit krev pomocí heparinů v injekcích – například po operaci, v průběhu těhotenství, před dlouhým letem nebo v mnoha dalších situacích.

Upozornění: TUGI je volně prodejný zdravotnický prostředek tř. I, je určen pro dospělé uživatele a je určen k opakovanému použití. Před použitím si důkladně přečtěte příbalový leták.

 

Jaký má TUGI příběh?

"Naší kamarádce Tereze byla ve věku 23 let diagnostikována roztroušená skleróza. Viděli jsme, jak zásadně dokáže nemoc změnit život člověka. Léčba byla pro Terezu stresující a bolestivá. Důvodem byla injekční stříkačka a způsob, jakým si ji musela aplikovat do těla. Hledali jsme cestu, jak Terezce ulehčit léčbu. Díky našemu průzkumu jsme zjistili, že podobné nepříjemné pocity jako Tereza zažívá mnoho pacientů – až příliš mnoho. Rozhodli jsme se s tím něco udělat. Vyvinuli jsme TUGI – jiný aplikátor, který minimalizuje stres při podávání léků, je neuvěřitelně jednoduchý a významně přispívá k dodržování předepsaného způsobu léčby. Ukázalo se, že TUGI může pomoci nejen naší kamarádce Tereze, ale stovkám milionů pacientů po celém světě".