Hlavní menu

Přihlásit do účtu

Zapomenuté heslo

Nemáte žádné produkty v košíku

Jak Bonusový Klub funguje?

Jedna věrnostní karta platí v Lékárně Nemocnice Šumperk, ve všech MAPO lékárnách a také na e-shopu
www.e-lekarnik.cz. Můžete tak nakupovat kdekoli a kdykoli. Nejen že pro Vás máme nižší ceny, ale každý nákup se Vám přičítá na Váš účet. Pokud u nás díky pravidelným nákupům za rok nakoupíte zboží v hodnotě 10 000 Kč, automaticky přecházíte do klubu Premium a máte nárok nakupovat ještě výhodněji. U nás nemusíte sbírat k dosažení slev žádné body, slevy odečítáme při každém nákupu. Slevy které na nákup poskytujeme se nevztahují na již slevněný sortiment.

Jak se stanu členem?

Kdokoliv z Vás, kdo se bude chtít stát členem Bonusového Klubu, může přijít do Lékárny Nemocnice Šumperk nebo do jedné z MAPO lékáren a tam se do klubu registrovat. Klienti, kteří preferují on-line nákupy, se mohou do klubu zaregistrovat elektronicky na stránkách www.e-lekarnik.cz.

Registrace na e-shopu:

Pokud preferujete registraci z pohodlí domova, můžete se do Klubu zaregistrovat elektronicky v sekci uživatelský účet. Zde vyplníte Vaše jméno email, tel. číslo a zvolíte si heslo k účtu. Systém Vám vygeneruje kartu s čárovým kódem, tu si můžete uložit a kartu využívat i pro nákupy v kamenné lékárně.

Registrace v lékárně:

 V každé lékárně jsou tablety určené k registraci. Vy u něj zadáte pouze Vaše jméno, email, tel. číslo a zvolíte si unikátní heslo. Personál lékárny Vám k účtu načte Bonusovou kartu s unikátním čárovým kódem. Pokud se rozhodnete v budoucnu nakupovat i na našem e-shopu www.e-lekarnik.cz, přihlásíte se do účtu svými zvolenými údaji a přiřadíte si k účtu čárový kód z karty. Čárový kód nemusíte z karty opisovat, ale můžete ho přes čtečku čárových kódů načíst.

Co dělat, když kartu ztratím nebo budu potřebovat pomoc s registrací na e-shopu?

Pokud budete potřebovat pomoc s nákupy a aktivací karty na e-shopu, obraťte se na nás na telefonním čísle +420 583 333 333 nebo na email info@e-lekarnik.cz. Pokud kartu ztratíte nebo Vám přestane fungovat, dejte nám co nejdříve vědět a situaci společně vyřešíme.

Více informací pro klienty Bonusového Klubu, hlavně o zpracování osobních údajů, se dočtete ZDE.